WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
23
05.2015
 
Akcja edukacyjna w ramach ERR

 

W związku z trwającym Europejskim Rokiem na rzecz Rozwoju (ERR) uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele oraz całe społeczności szkolne mają mozliwość wzięcia udziału  w akcji edukacyjnej i konkursie „Rozwój ma wiele twarzy”. Akcja edukacyjna zaczyna się przed wakacjami, natomiast konkurs rozpocznie się 1 września 2015. 

 

Etap edukacyjny ma na celu pomoc w poznaniu tematyki ERR oraz pogłębienie wiedzy na temat wybranych obszarów współpracy rozwojowej.

Na stronie internetowej www.ceo.org.pl/koss/rozwojmawieletwarzy znajdują się materiały edukacyjne, multimedia, scenariusze lekcji, ćwiczeń i akcji związanych ze współpracą rozwojową.

 

1 września 2015 roku zostanie ogłoszony konkurs, który pomoże w wybraniu najważniejszego obszaru współpracy rozwojowej oraz pokazaniu, co można w tym obszarze zrobić!

 

 

Źródło: ec.europa.eu

« powrót

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt pn: "Glokalizacja w edukacji dorosłych" w ramach programu Erasmus+...

 

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia dotarły do nas wspaniałe wieści z Ugandy.

 

Kolpingowscy edukatorzy edukacji globalnej po raz kolejny spotkali się na międzynarodowym szkoleniu. 

 


Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 

Spotkanie dla osób zajmujących się edukacją globalną. Odbędzie się ono w Štiavnické Bane (Słowacja), 21-24 kwietnia 2016 r. Język - angielski.

 

 


Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON