WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
23
05.2015
 
Akcja edukacyjna w ramach ERR

 

W związku z trwającym Europejskim Rokiem na rzecz Rozwoju (ERR) uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele oraz całe społeczności szkolne mają mozliwość wzięcia udziału  w akcji edukacyjnej i konkursie „Rozwój ma wiele twarzy”. Akcja edukacyjna zaczyna się przed wakacjami, natomiast konkurs rozpocznie się 1 września 2015. 

 

Etap edukacyjny ma na celu pomoc w poznaniu tematyki ERR oraz pogłębienie wiedzy na temat wybranych obszarów współpracy rozwojowej.

Na stronie internetowej www.ceo.org.pl/koss/rozwojmawieletwarzy znajdują się materiały edukacyjne, multimedia, scenariusze lekcji, ćwiczeń i akcji związanych ze współpracą rozwojową.

 

1 września 2015 roku zostanie ogłoszony konkurs, który pomoże w wybraniu najważniejszego obszaru współpracy rozwojowej oraz pokazaniu, co można w tym obszarze zrobić!

 

 

Źródło: ec.europa.eu

« powrót

Świetnie wiemy, że pomoc Ukrainie to maraton, a nie sprint dla tego planujemy kolejne działania, w które pragniemy również włączyć naszych Członków, Pracowników i Sympatyków.

 

Z Ukrainy dochodzą do nas dramatyczne prośby o modlitwę. Bo oprócz walki z kulami, toczy się i ta duchowa. Prosimy, dołączcie do niej tak, jak możecie: w swoich domach i kościołach.

 

 

Rok 2021 za nami! Dla uczestników i realizatorów projektu „AS: aktywnie-społecznie” był to czas intensywnej pracy i mierzenia się
z wyzwaniami, a także poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń.

 


Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE

 

4 ELEMENTS to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z 7 państw: Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Hiszpanii, Serbii i Rumunii.

 

Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 


Co można zrobić dla planety nie wychodząc z domu? Koniecznie przeczytaj!

#zostanwdomu

 

Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON