12.2014

Edukacja globalna na całego – świetlica w Jarosławiu

W świetlicy w Jarosławiu w ramach projektu „Lokalna świetlica globalna” dzieci i młodzież poszerzają wiedzę z edukacji globalnej podczas zajęć prowadzonych przez ks. Mateusza Berdechowskiego. W październiku i listopadzie zrealizowano następujące zajęcia:

28.10.2014    Dlaczego świat zrobił się mniejszy? Zjawisko globalizacji - na czym polega.
29.10.2014    Wartości na nowe tysiąclecie: wolność, równość, solidarność, tolerancja, wspólna odpowiedzialność
18.11.2014    Punkty zapalne na mapie świata. Kultura – łączy czy dzieli świat?
19.11.2014    Działania w kierunku zmian na świecie

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.