04.2015

Festiwal Globalnej Wioski 2015

Stolica Finlandii po raz kolejny organizuje święto tolerancji i współpracy.
W Festiwalu będzie uczestniczyć ok. 450 wystawców. W ich skład wchodzą: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, artyści. Zaplanowano również występy zespołów muzycznych z całego świata.

Głównym celem festiwalu jest promocja tolerancji i wielokulturowości, rozwój współpracy, dyskusja o najważniejszych problemach świata oraz zwiększanie potencjału młodych ludzi w codziennym życiu. Uczestnicy festiwalu będą mogli poznać i odkryć fascynujące kultury z całego świata.

Więcej informacji: www.maailmakylassa.fi

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!