WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
18
12.2019
 
Intensywny grudzień dla Młodzieży w ASie

 

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt mający na celu podniesienie kompetencji społecznych wśród młodzieży z terenu Małopolski pt. AS: aktywnie - społecznie.

 

 

Młodzież uczestnicząca w projekcie AS: aktywnie - społecznie  ma za sobą bardzo intensywny grudzień, prawie 60 osób z 4 grup z Krakowa i Oświęcimia brało udział w cyklu warsztatów integracyjno-motywacyjnych "Moje kompetencje społeczne".

 

 

Pierwsze, twórcze warsztaty podnoszenia kompetencji społecznych z grupą młodzieży ze Szkoły Gastronomiczno-Ekonomicznej, oraz innych Szkół w Oświęcimiu odbyły się w Zębie. Jak widać na zdjęciach młodzież świetnie się bawiła, a jednocześnie zdobyła wiedzę. Piękne okolice i atmosfera ośrodka podnosiła temperaturę.

 

 

Na bardzo ciekawe warsztaty integracyjno–motywacyjne, które odbywały się w dniach 6-8.12.2019 w Krakowie, przyjechała grupa uczestników z Lipnicy Małej. Szesnastoosobowa grupa młodzieży poza uczestnictwem w zajęciach zwiedzała świątecznie przystrojony Kraków. 

 

 

W dniach  13-15 grudnia 2 grupy naszych uczestników z Oświęcimia i Krakowa aktywnie pracowały nad podniesieniem swoich kompetencji społecznych. Uczestnicy znaleźli również chwilę czasu, aby odwiedzić Zakopane i Gubałówkę.

 

 

Realizatorzy projektu uznali, że warsztaty wyjazdowe to najlepsza forma integracji dla nowych Uczestników projektu, a zwłaszcza wtedy, kiedy odbywają się w górskiej scenerii i prowadzi je dobry trener!

 


 

« powrót

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

 

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

 

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 


Co można zrobić dla planety nie wychodząc z domu? Koniecznie przeczytaj!

#zostanwdomu

 

Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON