04.2020

Kawa Tatico dla medyków walczących z COVID-19

Pamiętamy o tych, którzy nie mogą zostać w domu - lekarzach, pielęgniarkach, ratownikach medycznych. W uznaniu ich pełnej poświęcenia służby postanowiliśmy przekazać 20 kg naszej Kawa Tatico z kolpingowskiej plantacji w Hondurasie.

Dostarczyliśmy ją do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, który jest największym jednoimiennym zakaźnym szpitalem w Małopolsce.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na wolontariuszki i wolontariuszy.

Uczestnicy projektu „AS: aktywnie – społecznie” z IV, V i VI grupy krakowskiej uczestniczyli w warsztatach wyjazdowych w Murzasichle.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.