05.2015

Konferencja w stolicy Kolumbii-Bogocie (04-08.05.2015 r.)

Przedstawicielka Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce weźmie udział w konferencji, która odbywa się w terminie 4-8.05.2015 w Kolumbii.
W stolicy Kolumbii–Bogocie przedstawimy nasze doświadczenia we współpracy z Rodzinami Kolpinga i w pozyskiwaniu funduszy podczas seminarium dla 45 przedstawicieli kolpingowskich związków z Ameryki Łacińskiej.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!