05.2015

Konferencja w stolicy Kolumbii-Bogocie (04-08.05.2015 r.)

Przedstawicielka Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce weźmie udział w konferencji, która odbywa się w terminie 4-8.05.2015 w Kolumbii.
W stolicy Kolumbii–Bogocie przedstawimy nasze doświadczenia we współpracy z Rodzinami Kolpinga i w pozyskiwaniu funduszy podczas seminarium dla 45 przedstawicieli kolpingowskich związków z Ameryki Łacińskiej.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.