05.2015

Konferencja w stolicy Kolumbii-Bogocie (04-08.05.2015 r.)

Przedstawicielka Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce weźmie udział w konferencji, która odbywa się w terminie 4-8.05.2015 w Kolumbii.
W stolicy Kolumbii–Bogocie przedstawimy nasze doświadczenia we współpracy z Rodzinami Kolpinga i w pozyskiwaniu funduszy podczas seminarium dla 45 przedstawicieli kolpingowskich związków z Ameryki Łacińskiej.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt pn: "Glokalizacja w edukacji dorosłych" w ramach programu Erasmus+...

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia dotarły do nas wspaniałe wieści z Ugandy.

Kolpingowscy edukatorzy edukacji globalnej po raz kolejny spotkali się na międzynarodowym szkoleniu.

Spotkanie dla osób zajmujących się edukacją globalną. Odbędzie się ono w Štiavnické Bane (Słowacja), 21-24 kwietnia 2016 r. Język - angielski.