WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
01
06.2015
 
Konsultacje społeczne Wieloletniego programu współpracy rozwojowej na lata 2016-2020

 

Ruszyły konsultacje projektu tekstu Wieloletniego Programu Współpracy Rozwojowej 2016-2020, który określa m.in. priorytety geograficzne i tematyczne polskiej pomocy na najbliższych 5 lat.

 

Projekt dokumentu został wypracowany w drodze wielomiesięcznych prac, we współpracy z interesariuszami polskiej współpracy rozwojowej.

 

Uwagi do dokumentu należy zgłaszać do 12 czerwca 2015 r. do godz. 16:00

 

Po zakończeniu konsultacji, MSZ opublikuje podsumowanie zgłoszonych uwag.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej: www.polskapomoc.gov.pl

 

 

Fot. geralt/pixabay.com

« powrót

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

 

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

 

W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 


Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON