06.2015

Konsultacje społeczne Wieloletniego programu współpracy rozwojowej na lata 2016-2020

Ruszyły konsultacje projektu tekstu Wieloletniego Programu Współpracy Rozwojowej 2016-2020, który określa m.in. priorytety geograficzne i tematyczne polskiej pomocy na najbliższych 5 lat.

Projekt dokumentu został wypracowany w drodze wielomiesięcznych prac, we współpracy z interesariuszami polskiej współpracy rozwojowej.

Uwagi do dokumentu należy zgłaszać do 12 czerwca 2015 r. do godz. 16:00

Po zakończeniu konsultacji, MSZ opublikuje podsumowanie zgłoszonych uwag.

Więcej: www.polskapomoc.gov.pl

Fot. geralt/pixabay.com

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.