WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
09
10.2018
 
Piknik Fair Trade w Bochni

8 października bieżącego roku Rodzina Kolpinga z Bochni zorganizowała Piknjik Fair Trade dla seniorów w leśniczówce Łoś.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztacie "Sprawiedliwy handel" oraz zagrac wspólnie w gry planszowe - eko-bohater, natura, super farmer. Nie obyło się również bez eko konkursow z nagrodami i zabaw terenowych. Uczestnicy zjedli wspólnie eko śniadanie oraz skosztowali produkt sprawiedliwego handlu - kawę Tatico. Piknik był pełen radości ze wspólnego spędzania czasu. Uczestnicy docenili również możliwość poznania zasad Fair Trade.

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018. 

« powrót

W dniach 18- 22 lutego 2019 r odbywa się w Danlí (Honduras) międzynarodowe spotkanie partnerów projektu COFFEE- cooperation for fair economy & education.

 

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

 

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 


Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON