08.2015

Polska pomoc humanitarna - publikacja MSZ

Według szacunków Organizacji Narodów Zjednoczonych na początku 2015 r. liczba osób potrzebujących pomocy przekroczyła 80 mln.

Najnowsza publikacja Ministerstwa Spraw Zagranicznych zawiera informacje dotyczące podstawowych celów pomocy humanitarnej, wiedzy przez kogo jest udzielana oraz jakie  formy może przybierać. Został również opisany polski i międzynarodowy system pomocy humanitarnej.

Publikacja: POLSKA POMOC HUMANITARNA

Źródło: www.polskapomoc.gov.pl

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.