08.2019

Przygotowania do wyjazdu do Meksyku

Ostatnie przygotowania do działań projektowych w Meksyku za nami! Uczestnicy projektu COFFEE- Cooperation for fair economy and education spotkali się w minioną środę w siedzibie Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce.

W najbliższych dniach przed nami Mobilność Pracowników Młodzieżowych dla kadry projektowej z Polski i Rumunii oraz wymiana młodzieży z Polski, Rumunii, Niemiec, Hondurasu i Meksyku.

Jedziemy nawiązywać kontakty i dyskutować o przedsiębiorczości młodzieży i sprawiedliwym handlu.

Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

Kompetencje kulturowe to jeden z aspektów projektu „AS: aktywnie – społecznie”, którego Fundacja jest realizatorem.

Uczestnicy projektu COFFEE-Cooperation for fair economy and education spotkali się w przededniu wyjazdu do Meksyku w siedzibie Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce.

Wolontariusze dla NGO – wsparcie organizacji pozarządowych z terenu Małopolski