04.2015

Radio, uczelnia i toruńskie pierniki

W dniu 21 marca 2015r. dzieci i młodzież ze świetlicy w Kłodawie Gdańskiej  w ramach zajęć dziennikarskich realizowanych w projekcie "Lokalna Świetlica Globalna" były z wizytą w Radio Maryja.
O wrażeniach i emocjach związanych z wizytą podopieczni świetlicy napisali w krótkiej relacji.

Zapraszamy do lektury!

Artykuł: RADIO, UCZELNIA I TORUŃSKIE PIERNIKI

Wiecej zdjęć  tutaj

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.