04.2015

Radio, uczelnia i toruńskie pierniki

W dniu 21 marca 2015r. dzieci i młodzież ze świetlicy w Kłodawie Gdańskiej  w ramach zajęć dziennikarskich realizowanych w projekcie "Lokalna Świetlica Globalna" były z wizytą w Radio Maryja.
O wrażeniach i emocjach związanych z wizytą podopieczni świetlicy napisali w krótkiej relacji.

Zapraszamy do lektury!

Artykuł: RADIO, UCZELNIA I TORUŃSKIE PIERNIKI

Wiecej zdjęć  tutaj

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!