10.2018

Seminarium w Chodzieży

5 września 2018r w Chodzieży odbyło się seminarium Moja Filiżanka Kawy prowadzone przez Pana Krzysztofa Wolskiego w ramach projektu Odpowiedzialny konsument. Moje codzienne wybory - nasza wspólna sprawa.

Uczestnicy seminarium - członkowie Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Chodzieży - przy filiżance naszej kawy Tatico oraz drobnym poczestunku mieli okazję poszerzyć swoją wiedze na temat mechanizmów gospodarczych, produkcji kawy i relacji producent - konsument.

Spotkanie odbyło się rodzinnej atmosferze a jego uczestnicy w ankiecie podsumowującej seminarium deklarują, że było ono dla nich dobrym i rozwijającym doświadczeniem.

Projekt dofinansowany ze środkó Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!