WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
24
06.2015
 
Seniorzy otwarci na świat

 

Krzysztof Wolski – prezes - dyrektor Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce poprowadzi pierwsze spotkanie skierowane do osób starszych zainteresowanych tematyką dalekich podróży. 

 

Spotkanie zorganizowane przez Rodzinę Kolpinga „Klub Celtycki” w ramach projektu „Seniorzy otwarci na świat” odbędzie się 26 czerwca (piątek) o godz.: 16:00 na ul. Żułowskiej 51 w Krakowie. 

 

Spotkanie to dotyczyć będzie refleksji z wizyty studyjnej do Afryki, a dokładniej spotkanie z Dziełem Kolpinga w Ugandzie, Tanzanii i Rwandzie. 

 

Zapraszamy!

 

« powrót

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

 

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

 

W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 


Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON