06.2015

Seniorzy otwarci na świat

Krzysztof Wolski – prezes - dyrektor Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce poprowadzi pierwsze spotkanie skierowane do osób starszych zainteresowanych tematyką dalekich podróży.

Spotkanie zorganizowane przez Rodzinę Kolpinga „Klub Celtycki” w ramach projektu „Seniorzy otwarci na świat” odbędzie się 26 czerwca (piątek) o godz.: 16:00 na ul. Żułowskiej 51 w Krakowie.

Spotkanie to dotyczyć będzie refleksji z wizyty studyjnej do Afryki, a dokładniej spotkanie z Dziełem Kolpinga w Ugandzie, Tanzanii i Rwandzie.

Zapraszamy!

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt pn: "Glokalizacja w edukacji dorosłych" w ramach programu Erasmus+...

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia dotarły do nas wspaniałe wieści z Ugandy.

Kolpingowscy edukatorzy edukacji globalnej po raz kolejny spotkali się na międzynarodowym szkoleniu.

Spotkanie dla osób zajmujących się edukacją globalną. Odbędzie się ono w Štiavnické Bane (Słowacja), 21-24 kwietnia 2016 r. Język - angielski.