05.2015

Spotkanie międzynarodowe we Frankfurcie nad Menem (29-31.05.2015 r.)

Już w najbliższy piątek rozpocznie się we Frankfurcie nad Menem spotkanie w ramach projektu "Strengthening global awareness in the local communities - Kolping 2020 Strategy". Spotkanie potrwa do 31.05.2015 r.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce jest liderem projektu w zakresie wzmacniania świadomości w obszarze edukacji globalnej wśród lokalnych społeczności przy współudziale Litwy, Niemiec, Rumunii, Słowenii i Słowacji.

Prowadzone aktywne działania przez partnerów projektu w obszarze edukacji globalnej mają na... celu budowanie globalnego społeczeństwa opartego na zasadach solidarności, równości i współpracy.
Działania realizowane przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+

This Friday begins in Frankfurt (Germany) meeting within the project "Strengthening global awareness in the local communities - Kolping 2020 Strategy".
Kolping Foundation in Poland is the leader of the project in strengthening awareness in the field of global education among local communities in cooperation with Lithuania, Germany, Romania, Slovenia and Slovakia.

Active work carried out by the project partners in the field of global education aim to build a global society based on the principles of solidarity, equality and cooperation.
The activities carried out with the support of the European Union Erasmus +

Świetnie wiemy, że pomoc Ukrainie to maraton, a nie sprint dla tego planujemy kolejne działania, w które pragniemy również włączyć naszych Członków, Pracowników i Sympatyków.

Z Ukrainy dochodzą do nas dramatyczne prośby o modlitwę. Bo oprócz walki z kulami, toczy się i ta duchowa. Prosimy, dołączcie do niej tak, jak możecie: w swoich domach i kościołach.

Rok 2021 za nami! Dla uczestników i realizatorów projektu „AS: aktywnie-społecznie” był to czas intensywnej pracy i mierzenia się
z wyzwaniami, a także poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE

4 ELEMENTS to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z 7 państw: Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Hiszpanii, Serbii i Rumunii.