04.2020

Świat oczami młodych - wolontariat - konkurs na znaczek pocztowy

Konkurs plastyczny Świat oczami młodych to jedyna okazja do samodzielnego zaprojektowania znaczków! Konkurs, organizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską, jest adresowany do młodzieży w wieku 7-19 lat.
Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator konkursu.

Nasz harmonogram:
1.  Ogłoszenie o konkursie
2.  Przysyłanie prac do 17.05.2020 na centrum.krakow@kolping.pl
3.  Wyłonienie najlepszych trzech prac (jedną pracę wybierają uczestnicy projektu AS: aktywnie – społecznie poprzez FB, dwie prace wybiera jury)
4.  Wysłanie najlepszych prac na konkurs

Jak przesłać pracę:
a.  Skan pracy konkursowej w formacie JPG, o szerokości 800 px (wymiar poziomy), o rozmiarze nie większym niż 1 MB;
b.  Informacje o autorze tj. imię i nazwisko, data urodzenia;
c.  Tytuł pracy konkursowej (maksymalnie: 30 znaków ze spacjami);
d.  Oświadczenie autora (autor pełnoletni) lub rodzica (autor niepełnoletni)

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Załączniki:
1.  Zaproszenie
2.  Regulamin konkursu (ogólnokrajowy)
3.  Jak przygotować znaczek
4.  Wskazówki dla projektanta
5.  Przykłady błędnych prac
6.  Oświadczenie autora (autor pełnoletni)
7.  Oświadczenie rodzica (autor niepełnoletni)

W przypadku pytań prosimy o kontakt z opiekunem lub koordynatorem (bmichalek@kolping.pl 12-418 77 78)

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce rozpoczęła w czerwcu br. projekt pt.: „Tak nas widzą: aktywnie w wieku 60+”.

Działania realizowane w ramach projektu:  "AS: aktywnie – społecznie". Szkolenia, warsztaty i inicjatywy wszystko już w realu!

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w międzynarodowym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 19-24 lipca 2021 roku na Słowacji.

Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE