07.2014

Warsztaty „Aktywni Młodzi – lokalnie i globalnie”

W dniach 15-17.11.2013 r. odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Aktywni Młodzi – lokalnie i globalnie”.

Tematem rozpoczynającym warsztaty była odpowiedzialna konsumpcja. Zajęcia były poprowadzone przez przedstawiciela Partnera „Eine Welt e.V. Leipzig”. Uczestnicy warsztatów odwiedzili również Park Edukacji Globalnej, gdzie odbyły się warsztaty afrykańskie i na własne oczy można było zobaczyć m. in. afrykańskie chaty, indiańskie tipi, igloo jak i domek mieszkańców Papui-Nowej Gwinei.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.