WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
12
07.2020
 
Warsztaty integracyjno-motywacyjne naszych Asów w Tatrach

 

Organizacja warsztatów wyjazdowych przy wciąż obowiązujących epidemicznych obostrzeniach to nie lada wyzwanie, ale co za radość móc nareszcie zobaczyć się na żywo!

 

 

W dniach 3-5 lipca w uroczym Murzasichle  na pierwszych stacjonarnych zajęciach spotkała się krakowska grupa V.

Alfabet gestów, bariery komunikacyjne, ważne aspekty wystąpień publicznych, praca w grupie to tylko kilka punktów, które trener pan Tomasz Pielichowski poruszył w czasie szkolenia.

 

 

Dobra energia towarzyszyła nam nie tylko w trakcie warsztatów. Wart zapamiętania jest wspólny wypad w góry i miły wieczór przy ognisku:-)

 

 

Kolejni Uczestnicy wyjechali w dniach od 7 do 9 lipca b.r. na warsztaty integracyjno-motywacyjne tym razem w Ośrodku “U Zbójnika” w malowniczej miejscowości Murzasichle z pięknym widokiem na Tatry.

W zajęciach udział wzięli Uczestnicy projektu „AS: aktywnie – społecznie” z IV i VI grupy krakowskiej, a niezwykle ciekawe warsztaty poprowadziła pani trener Kamilla Szczyrek. Uczniowie i studenci biorący udział w wyjeździe mieli również szanse na podziwianie Tatrzańskich widoków, odwiedzili schronisko na Kalatówkach i przemierzyli Dolinę Białego.

 

 

Uczestnicy wyjazdu biorący udział w zajęciach integracyjnych, będąc po długiej przerwie i wielu zajęciach przeprowadzonych online sami zgodnie przyznali, iż warsztaty w realu są o wiele ciekawsze i wartościowsze.

 

Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i fantastyczną atmosferę!

« powrót

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w międzynarodowym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 19-24 lipca 2021 roku na Słowacji.

 

Nasza akcja pomocowa dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na wolontariuszki i wolontariuszy.

 


Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE

 

Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 


Co można zrobić dla planety nie wychodząc z domu? Koniecznie przeczytaj!

#zostanwdomu

 

Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON