11.2018

Warsztaty prawne dla Seniorów w Skale

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

Tym razem w warsztatach uczestniczyło ponad 60 osób z  Klubu Seniora GROTA  w Skale, a zajęcia prowadziła Anna Wilk.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i rodzinna atmosferę ;-)

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza inne Kluby Seniora z terenu Małopolski zainteresowane warsztatmi prawnymi do współpracy.

fot. Józef Sikorski

W dniach 17-20 czerwca 2019 roku w mieście Dobrich w Bułgarii odbyło się drugie spotkanie partnerskie w ramach projektu Erasmus+ dot. aktywizacji seniorów.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w nowym projekcie którego celem jest aktywizacja społeczno-zawodowa 224 młodych Małopolan.

Miło nam poinformować, iż rozpoczęła się realizacja projektu AS: aktywnie – społecznie skierowanego dla osób młodych w wieku 15-29 lat.