11.2018

Warsztaty prawne dla Seniorów w Skale

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

Tym razem w warsztatach uczestniczyło ponad 60 osób z  Klubu Seniora GROTA  w Skale, a zajęcia prowadziła Anna Wilk.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i rodzinna atmosferę ;-)

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza inne Kluby Seniora z terenu Małopolski zainteresowane warsztatmi prawnymi do współpracy.

fot. Józef Sikorski

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!