04.2020

Wesołego Alleluja!

Drodzy Członkowie i Sympatycy

Dzieła Kolpinga w Polsce!

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się wiary

w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Życzymy Wam, aby te święta,

choć spędzone z dala od bliskich,

były mimo wszystko radosne,

a przede wszystkim zdrowe.

Wesołego Alleluja!

zarząd i pracownicy

Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na wolontariuszki i wolontariuszy.

Uczestnicy projektu „AS: aktywnie – społecznie” z IV, V i VI grupy krakowskiej uczestniczyli w warsztatach wyjazdowych w Murzasichle.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.