09.2015

Wizyta studyjna gości z Ameryki Płd. i Afryki

Fundacja Dzieła Kolpinga będzie miała przyjemnośc gościć przyjaciół - Kolpingowców z Ameryki Południowej i Afryki. 24-27.09.2015 przyjadą do nas:

1. Agustín Aishembergb-Dyrektor Wykonawczy Dzieła Kolpinga w Urugwaju

2. Ks. Bernardo Godbarsen-Prezes Dzieła Kolpinga w Urugwaju

3. Rosita del Carmen Palomino Risco, Przewodnicząca Dzieła Kolpinga w Peru

W planie wizyty ujęto spotkania w Rodzinach Kolpinga.

Kolejna wizyta znamienitych gości będzie miała miejsce już 27-30.09.2015, tutaj gościem będzie między innymi:

Aloysius Mugasa Adyeri - Przewodniczącego Dzieła Kolpinga w Ugandzie

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!