07.2019

Wolontariusze dla NGO

Jeśli Wasza Organizacja działa na terenie Małopolski i poszukuje wolontariuszy, to zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych Centrów Wsparcia „Kolping” w Krakowie lub w Oświęcimiu.

W ramach projektu „AS: aktywnie – społecznie” wzmacniamy kompetencje społeczne młodych osób, a jedną z form wzmacniana tego obszaru jest właśnie wolontariat.

Szczegółowe  informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

Więcej o działaniach projektowych można przeczytać:

Kompetencje kulturowe to jeden z aspektów projektu „AS: aktywnie – społecznie”, którego Fundacja jest realizatorem.

Uczestnicy projektu COFFEE-Cooperation for fair economy and education spotkali się w przededniu wyjazdu do Meksyku w siedzibie Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce.

Wolontariusze dla NGO – wsparcie organizacji pozarządowych z terenu Małopolski