09.2015

Wspomnienia z wizyty przedstawicieli Dzieła Kolpinga z Peru oraz Urugwaju (24-27.09.2015r)

Spotkania zaplanowane w Rodzinach Kolpinga w Krakowie, Wadowicach, Oświęcimiu, Bochni i Porąbce Uszewskiej odbyły się we wspaniałej atmosferze.  Dzięki spotkaniom zaistniała możliwość wymiany doświadczeń, poznania różnic i wspólnych cech kulturowych oraz  rozmów dotyczących wspólnych działań.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkań

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty naszych gości - galeria

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!