WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
15
12.2014
 
Zajęcia plastyczne i teatralno-muzyczne w świetlicy w Chełmku

 

 

W świetlicy w Chełmku pod kierunkiem animatorki edukacji globalnej realizowane są zajęcia plastyczne i teatralno-muzyczne:

 


08.10.2014     Sztuka świata 
22.10.2014     Kultura Azji
05.11.2014     Maski 
19.11.2014     Teatr cieni

 


Efektem tych zajęć są prace plastyczne, które zostaną zaprezentowane w czasie wystawy na podsumowaniu projektu w lipcu. W czasie zajęć teatralno-muzycznych ćwiczono umiejętności, które zostaną wykorzystane podczas akcji w lipcu - tańce świata oraz teatr cieni.

 

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

 

« powrót

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

 

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

 

W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 


Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON