12.2014

Zajęcia plastyczne i teatralno-muzyczne w świetlicy w Chełmku

W świetlicy w Chełmku pod kierunkiem animatorki edukacji globalnej realizowane są zajęcia plastyczne i teatralno-muzyczne:

08.10.2014     Sztuka świata
22.10.2014     Kultura Azji
05.11.2014     Maski
19.11.2014     Teatr cieni

Efektem tych zajęć są prace plastyczne, które zostaną zaprezentowane w czasie wystawy na podsumowaniu projektu w lipcu. W czasie zajęć teatralno-muzycznych ćwiczono umiejętności, które zostaną wykorzystane podczas akcji w lipcu - tańce świata oraz teatr cieni.

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na wolontariuszki i wolontariuszy.

Uczestnicy projektu „AS: aktywnie – społecznie” z IV, V i VI grupy krakowskiej uczestniczyli w warsztatach wyjazdowych w Murzasichle.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.