12.2014

Zajęcia plastyczne i teatralno-muzyczne w świetlicy w Chełmku

W świetlicy w Chełmku pod kierunkiem animatorki edukacji globalnej realizowane są zajęcia plastyczne i teatralno-muzyczne:

08.10.2014     Sztuka świata
22.10.2014     Kultura Azji
05.11.2014     Maski
19.11.2014     Teatr cieni

Efektem tych zajęć są prace plastyczne, które zostaną zaprezentowane w czasie wystawy na podsumowaniu projektu w lipcu. W czasie zajęć teatralno-muzycznych ćwiczono umiejętności, które zostaną wykorzystane podczas akcji w lipcu - tańce świata oraz teatr cieni.

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.