12.2014

Zajęcia plastyczne w świetlicy w Oświęcimiu

W oświęcimskiej świetlicy prowadzone są przede wszystkich zajęcia plastyczne. Poniżej kilka przykładowych tematów:

26.09.2014     Szukamy małego artysty – portret Adolpha Kolpinga
27.09.2014     Tańcowała igła z nitką – szyjemy pokrowce na telefon.
14.10.2014     Przyszła pani Jesień – wykonanie butelkowej Pani Jesieni. Tworzenie pieczątek z jesiennych liści.
7.11.2014     Święta tuż, tuż..
8.11.2014     Święta tuż, tuż..

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.