12.2014

Zajęcia plastyczne w świetlicy w Oświęcimiu

W oświęcimskiej świetlicy prowadzone są przede wszystkich zajęcia plastyczne. Poniżej kilka przykładowych tematów:

26.09.2014     Szukamy małego artysty – portret Adolpha Kolpinga
27.09.2014     Tańcowała igła z nitką – szyjemy pokrowce na telefon.
14.10.2014     Przyszła pani Jesień – wykonanie butelkowej Pani Jesieni. Tworzenie pieczątek z jesiennych liści.
7.11.2014     Święta tuż, tuż..
8.11.2014     Święta tuż, tuż..

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!