12.2014

Zajęcia teatralne w Kłodawie Gdańskiej

Animatorki edukacji globalnej z malutkiej wsi, Kłodawa Gdańska w gminie Trąbki Wielkie skupiają się w ramach działań świetlicowych na prowadzeniu zajęć teatralnych z elementami edukacji globalnej.
Tematami wiodącymi zajęć były:

11.10.2014     Przenikanie się kultur na bliskim i dalekim wschodzie – dawniej i dziś
18.10.2014     Wojna jako efekt totalitaryzmu
24.10.2014     Solidaryzm społeczny

Podsumowaniem zajęć będzie przedstawienie teatralne przygotowane wspólnie przez dzieci i młodzież.

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!