12.2014

Zajęcia teatralne w Kłodawie Gdańskiej

Animatorki edukacji globalnej z malutkiej wsi, Kłodawa Gdańska w gminie Trąbki Wielkie skupiają się w ramach działań świetlicowych na prowadzeniu zajęć teatralnych z elementami edukacji globalnej.
Tematami wiodącymi zajęć były:

11.10.2014     Przenikanie się kultur na bliskim i dalekim wschodzie – dawniej i dziś
18.10.2014     Wojna jako efekt totalitaryzmu
24.10.2014     Solidaryzm społeczny

Podsumowaniem zajęć będzie przedstawienie teatralne przygotowane wspólnie przez dzieci i młodzież.

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną mamy dla Państwa ważny komunikat.

Projekt COFFEE - cooperation for fair economy and education wraz z kawą Tatico zawitały do Rumunii.

Spotkanie członków grupy koordynacyjnej nowego międzynarodowego projektu Erasmus + „Smart development”.