15.12.2014

Zajęcia teatralno – muzyczne w świetlicy w Porębie Żegoty

Tematem przewodnim zajęć teatralno-muzycznych prowadzonych przez animatorki w świetlicy w Porębie Żegoty – małej wsi w gminie Alwernia było przygotowanie przedsięwzięcia teatralno-muzycznego: „Wolność jest w nas”. Zajęcia realizowano w terminach:

15.10.2014    Poznajmy się! Co poznamy na tych zajęciach
22.10.2014    Wybieramy scenariusz do przedstawienia
29.10.2014     Wybieramy piosenki. Tworzymy ruch sceniczny i scenografię.
4.11.2014     Próba teatralna „Wolność jest w nas”
10.11.2014    Próba teatralna „Wolność jest w nas”
26.11.2014     Kulisy teatru-prezentacja multimedialna

Projekt „Lokalna Świetlica Globalna – edukacja dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!