WYBIERZ PROJEKT
AKTUALNOŚCI
02
08.2021
 
ZAPROSZENIE

 

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w międzynarodowym szkoleniu pt. „Skuteczne narzędzia edukacyjne zapewniające trwałą edukację dorosłych” organizowanego w ramach projektu  Erasmus + „SMART DEVELOPMENT”.

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 9-12 września 2021 roku w litewskim Kownie.

 

Głównym celem projektu jest promowanie zrównoważonego upodmiotowienia edukacji dorosłych w celu sprostania globalnym wyzwaniom klimatycznym poprzez współpracę na rzecz innowacji i wymiany najlepszych praktyk w ramach partnerstwa strategicznego z organizacjami kolpingowskimi z Litwy, Niemiec, Słowacji, Rumunii i Serbii.

 

 

Szkolenie jest skierowane do osób, które:

 

  • są zaangażowane jako liderzy, koordynatorzy lub wolontariusze w projekty i akcje edukacyjne dla osób dorosłych
  • w swoich działaniach edukacyjnych i społecznych zajmują się tematyką związaną z ekologią, zrównoważonym rozwojem i globalnymi wyzwaniami klimatycznymi
  • swobodnie posługują się językiem angielskim umożliwiającym aktywnie uczestniczenie w szkoleniu (szkolenie nie będzie tłumaczone na język polski)

 

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu można wysyłać do dnia 15 sierpnia na załączonym formularzu.

 

FORMULARZ DO POBRANIA

 

Koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem, wyżywieniem i uczestnictwem w szkoleniu pokrywa Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce w ramach realizowanego projektu.

« powrót

Świetnie wiemy, że pomoc Ukrainie to maraton, a nie sprint dla tego planujemy kolejne działania, w które pragniemy również włączyć naszych Członków, Pracowników i Sympatyków.

 

Z Ukrainy dochodzą do nas dramatyczne prośby o modlitwę. Bo oprócz walki z kulami, toczy się i ta duchowa. Prosimy, dołączcie do niej tak, jak możecie: w swoich domach i kościołach.

 

 

Rok 2021 za nami! Dla uczestników i realizatorów projektu „AS: aktywnie-społecznie” był to czas intensywnej pracy i mierzenia się
z wyzwaniami, a także poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń.

 


Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE

 

4 ELEMENTS to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z 7 państw: Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Hiszpanii, Serbii i Rumunii.

 

Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 


Co można zrobić dla planety nie wychodząc z domu? Koniecznie przeczytaj!

#zostanwdomu

 

Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON