Przyjaciele Dzieła Kolpinga

Dołącz do Przyjaciół Dzieła Kolpinga!

Nie godzimy się na to, by na świecie ludzie żyli w nędzy. Ale nie możemy także pozwolić, żeby ludzie żyli bez nadziei. Dlatego na wzór bł. Adolfa Kolpinga chcemy dawać im nadzieję.

Jako Fundacja Dzieła Kolpinga pomagamy naszym braciom w krajach Afryki, Azji, Ameryki Południowej. Pomagamy ludziom zgromadzonym w tamtejszych Rodzinach Kolpinga. Bo łączy nas wspólnota.

Nie jest sztuką wysłać do Afryki statek z żywością, nie jest wielkim wyzwaniem zebrać duże środki w czasie spektakularnych akcji. Sztuką jest dotrzeć do konkretnych potrzebujących i pomóc im w sposób, który będzie im najbardziej potrzebny.

Chcesz z nami dawać radość, ale i potrzebną, konkretną pomoc? Dołącz do Przyjaciół Dzieła Kolpinga i regularnie wspieraj nasze działania.

FUNDACJA DZIEŁA KOLPINGA W POLSCE

ul. Żułowska 51, 31-435 Kraków

NUMER KONTA BANKOWEGO: 46 1050 1445 1000 0090 3011 7411

Kompetencje kulturowe to jeden z aspektów projektu „AS: aktywnie – społecznie”, którego Fundacja jest realizatorem.

Uczestnicy projektu COFFEE-Cooperation for fair economy and education spotkali się w przededniu wyjazdu do Meksyku w siedzibie Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce.

Wolontariusze dla NGO – wsparcie organizacji pozarządowych z terenu Małopolski

Projekty: