WYBIERZ PROJEKT
SZKOLENIA I DORADZTWO
02
11.2021
 
4 ELEMENTY - WODA, OGIEŃ, ZIEMIA I POWIETRZE

 

 

4 ELEMENTS to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z 7 państw: Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Hiszpanii, Serbii i Rumunii, która odbyła się w terminie 22.08.-2.09.2021. Uczestniczyło w niej 40 osób:  32 młodych ludzi i 8 opiekunów.

 

Celem projektu był o zwiększenie świadomości młodych ludzi w zakresie rozwiązań dot. zrównoważonego środowiska i zdrowszego życia poprzez ograniczenie zanieczyszczenia i skażenia, troski o naturę, odpowiedzialną konsumpcję, skuteczniejszy recycling i gospodarkę odpadami.

 

Chcemy zwiększyć świadomość młodych ludzi na temat znaczenia zrównoważonego środowiska poprzez lepsze zarządzanie interakcjami 4 elementów natury (woda, powietrze, ziemia, ogień).

 

W ramach projektu zostały  wypracowane następujące rezultaty:

 

MAGAZINE 4 ELEMENTS: 4 Elements Magazine by ODEN Association - Issuu

 

FACEBOOK PROFILE 4 ELEMENTS:  https://www.facebook.com/4-Elements-Lets-Play-to-Save-the-Planet-107607728310295

 

 

 

« powrót

Z Ukrainy dochodzą do nas dramatyczne prośby o modlitwę. Bo oprócz walki z kulami, toczy się i ta duchowa. Prosimy, dołączcie do niej tak, jak możecie: w swoich domach i kościołach.

 

 

Rok 2021 za nami! Dla uczestników i realizatorów projektu „AS: aktywnie-społecznie” był to czas intensywnej pracy i mierzenia się
z wyzwaniami, a także poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń.

 

Jednym z ostatnich działań w ramach projektu „Tak nas widzą: aktywnie w wieku 60+” realizowanym przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce od czerwca br. będzie 2-dniowa konferencja „Aktywnie w każdym wieku – oferta dla seniorów”.

 


Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE

 

4 ELEMENTS to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z 7 państw: Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Hiszpanii, Serbii i Rumunii.

 

Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 


Co można zrobić dla planety nie wychodząc z domu? Koniecznie przeczytaj!

#zostanwdomu

 

Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON