SZKOLENIA I DORADZTWO
09.2018

Kurs komputerowy dla Seniorów w Kolpingu

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach, którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. Na zdjęciach grupa Krakowska - II zajęcia.

Fot. Józef Sikorski

więcej zdjęć znajduje się w Galerii

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce rozpoczęła w czerwcu br. projekt pt.: „Tak nas widzą: aktywnie w wieku 60+”.

Działania realizowane w ramach projektu:  "AS: aktywnie – społecznie". Szkolenia, warsztaty i inicjatywy wszystko już w realu!

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w międzynarodowym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 19-24 lipca 2021 roku na Słowacji.

Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE