SZKOLENIA I DORADZTWO
09.2018

Kurs komputerowy dla Seniorów w Kolpingu

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach, którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. Na zdjęciach grupa Krakowska - II zajęcia.

Fot. Józef Sikorski

więcej zdjęć znajduje się w Galerii

Rok 2021 za nami! Dla uczestników i realizatorów projektu „AS: aktywnie-społecznie” był to czas intensywnej pracy i mierzenia się
z wyzwaniami, a także poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń.

Jednym z ostatnich działań w ramach projektu „Tak nas widzą: aktywnie w wieku 60+” realizowanym przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce od czerwca br. będzie 2-dniowa konferencja „Aktywnie w każdym wieku – oferta dla seniorów”.

W dniach 11-14 października 2021 w Krakowie odbyło się międzynarodowe spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus +  dot. edukacji senioralnej.

4 ELEMENTS to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z 7 państw: Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Hiszpanii, Serbii i Rumunii.

Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE