WYBIERZ PROJEKT
SZKOLENIA I DORADZTWO
15
07.2014
 
Warsztaty „Aktywni Młodzi – lokalnie i globalnie”

Drugie spotkanie w ramach projektu „Aktywni Młodzi – lokalnie i globalnie” dotyczące codziennych wyborów konsumenckich i ich konsekwencji oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw konsumenckich  odbyło się w dniach 15-17.11.2013 r.

 

Wygłoszone referaty i przygotowane prezentacje:

 

  • Magdalena Noszczyk, Polska Zielona Sieć: „Mniej znaczy lepiej? – o edukacji globalnej oczami konsumenta”.
  • Dominika Kasprzak, Eine Welt, Lipsk: „Edukacja globalna dla dzieci – z niemieckiego podwórka”.
« powrót

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

 

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

 

W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora” w ramach którego realizowane są zajęcia komputerowe dla Seniorów. 

 

Rozpoczynamy rekrutację na międzynarodowe spotkanie przedstawicieli Dzieła Kolpinga.

 

Przed nami kolejne spotkanie edukatorów edukacji globalnej, które odbędzie się na Litwie w dniach 29 września - 2 października 2016 r.

 

 

 


Publikacja w ramach projektu "Lokalna świetlica globalna - edukacja dzieci i młodzieży"

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON