WSPÓŁPRACA

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce od czerwca 2016 r. jest członkiem Grupy Zagranica - federacji polskich organizacji pozarządowych zaangażowanych w międzynarodową współpracę rozwojową, wspieranie demokracji, pomoc humanitarną i edukację globalną.

Ponadto Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje swoje cele statutowe współpracując z następującymi podmiotami:

• Kolping International (Międzynarodowe Dzieło Kolpinga);
  • Kolping Schweiz (Dzieło Kolpinga w Szwajcarii);
  • Kolpingwerk Essen (Dzieło Kolpinga w Essen);
  • Eine Welt e. V. Leipzig (Stowarzyszenie Eine Welt e. V. Leipzig);
  • Fundacja Kultury Chrześcijańskiej ZNAK;
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie.

przeczytaj więcej

W dniach 17-20 czerwca 2019 roku w mieście Dobrich w Bułgarii odbyło się drugie spotkanie partnerskie w ramach projektu Erasmus+ dot. aktywizacji seniorów.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w nowym projekcie którego celem jest aktywizacja społeczno-zawodowa 224 młodych Małopolan.

Miło nam poinformować, iż rozpoczęła się realizacja projektu AS: aktywnie – społecznie skierowanego dla osób młodych w wieku 15-29 lat.

Projekty: