04.2013

Międzynarodowe seminarium „Rozwój globalny – globalna edukacja”

W dniach 26-27.04.2013 r. w krakowskich Przegorzałach odbyło się międzynarodowe seminarium „Rozwój globalny – globalna edukacja”. Uczestniczyły w nim 43 osoby z 28 organizacji pozarządowych, a w roli prelegentów wystąpili reprezentanci Dzieła Kolpinga ze Szwajcarii i Międzynarodowego Dzieła Kolpinga z siedzibą w Niemczech oraz prelegenci-eksperci z Polski reprezentujący organizacje pozarządowe specjalizujące się w edukacji globalnej.

Fundacja Dzieła Kolpinga włączyła się do konkursu – jako lokalny koordynator i zaprasza do składania prac konkursowych.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!

Dostarczyliśmy kawę Tatico do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie!