WYNAJEM SALI

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce poleca do wynajmu wygodną i dobrze wyposażoną salę szkoleniowo-konferencyjną, dostosowaną do organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów, kursów językowych, komputerowych itp.

Sala jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz wygodny kącik kawowy (do dyspozycji warnik oraz zestaw filiżanek.

Sala o powierzchni ok. 80 m², znajduje się w budynku zlokalizowanym blisko centrum Krakowa, w odległości ok. 3 km od dworca PKP i MDA w Krakowie w bardzo spokojnej i cichej okolicy (Olsza II).

Budynek jest wyposażony w windę i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku dostępne są również pokoje gościnne do wynajęcia oraz kuchnia samoobsługowa.

Oferta ⇒ pobierz

Liczba miejsc na sali w systemie kinowym - 35

Liczba miejsc na sali w układzie ze stolikami - 25

Cena: 50,00 zł brutto/godz.

Wyposażenie sali w cenie najmu:

• tablica interaktywna;
  • flipchart;
  • dostep do internetu;
  • projektor multimedialny;
  • laptop do dyspozycji trenera.

Oferujemy również (dodatkowo płatne):

• możliwość skorzystania z laptopów (14 szt.);
  • usługi ksero;
  • catering;
  • noclegi w tym samym budynku w pokojach gościnnych Domu „Kolping”.

Wiecej zdjęć ⇒ galeria

Adres: 31-436 Kraków, ul. Żułowska 51

Dojazd z Dworca Kraków Główny i MDA Kraków:                  autobus nr 129, parkowanie samochodu – bezpłatnie.

Rezerwacja sali:

tel. 12 418 77 61,

fax. 12 418 77 76,

e-mail fundacja@kolping.pl

W dniach 18- 22 lutego 2019 r odbywa się w Danlí (Honduras) międzynarodowe spotkanie partnerów projektu COFFEE- cooperation for fair economy & education.

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

Projekty: