WYNAJEM SALI

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce poleca do wynajmu wygodną i dobrze wyposażoną salę szkoleniowo-konferencyjną, dostosowaną do organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów, kursów językowych, komputerowych itp.

Sala jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz wygodny kącik kawowy (do dyspozycji warnik oraz zestaw filiżanek.

Sala o powierzchni ok. 80 m², znajduje się w budynku zlokalizowanym blisko centrum Krakowa, w odległości ok. 3 km od dworca PKP i MDA w Krakowie w bardzo spokojnej i cichej okolicy (Olsza II).

Budynek jest wyposażony w windę i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku dostępne są również pokoje gościnne do wynajęcia oraz kuchnia samoobsługowa.

Oferta ⇒ pobierz

Liczba miejsc na sali w systemie kinowym - 35

Liczba miejsc na sali w układzie ze stolikami - 25

Cena: 50,00 zł brutto/godz.

Wyposażenie sali w cenie najmu:

• tablica interaktywna,
  • flipchart,
  • dostep do internetu,
  • projektor multimedialny,
  • laptop do dyspozycji trenera.

Oferujemy również (dodatkowo płatne):

• możliwość skorzystania z laptopów (14 szt.),
  • usługi ksero,
  • catering,
  • noclegi w tym samym budynku w pokojach gościnnych Domu „Kolping”

Wiecej zdjęć ⇒ galeria

Adres: 31-436 Kraków, ul. Żułowska 51

Dojazd z Dworca Kraków Główny i MDA Kraków:               autobus nr 129, parkowanie samochodu – bezpłatnie.

Rezerwacja sali:

tel. 12 418 77 61,

fax. 12 418 77 76,

e-mail fundacja@kolping.pl

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt pn: "Glokalizacja w edukacji dorosłych" w ramach programu Erasmus+...

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia dotarły do nas wspaniałe wieści z Ugandy.

Kolpingowscy edukatorzy edukacji globalnej po raz kolejny spotkali się na międzynarodowym szkoleniu.

Spotkanie dla osób zajmujących się edukacją globalną. Odbędzie się ono w Štiavnické Bane (Słowacja), 21-24 kwietnia 2016 r. Język - angielski.

Projekty: