WYNAJEM SALI

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce poleca do wynajmu wygodną i dobrze wyposażoną salę szkoleniowo-konferencyjną, dostosowaną do organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów, kursów językowych, komputerowych itp.

Sala jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz wygodny kącik kawowy (do dyspozycji warnik oraz zestaw filiżanek.

Sala o powierzchni ok. 80 m², znajduje się w budynku zlokalizowanym blisko centrum Krakowa, w odległości ok. 3 km od dworca PKP i MDA w Krakowie w bardzo spokojnej i cichej okolicy (Olsza II).

Budynek jest wyposażony w windę i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku dostępne są również pokoje gościnne do wynajęcia oraz kuchnia samoobsługowa.

Oferta ⇒ pobierz

Liczba miejsc na sali w systemie kinowym - 35

Liczba miejsc na sali w układzie ze stolikami - 25

Cena: 50,00 zł brutto/godz.

Wyposażenie sali w cenie najmu:

• tablica interaktywna;
  • flipchart;
  • dostep do internetu;
  • projektor multimedialny;
  • laptop do dyspozycji trenera.

Oferujemy również (dodatkowo płatne):

• możliwość skorzystania z laptopów (14 szt.);
  • usługi ksero;
  • catering;
  • noclegi w tym samym budynku w pokojach gościnnych Domu „Kolping”.

Wiecej zdjęć ⇒ galeria

Adres: 31-436 Kraków, ul. Żułowska 51

Dojazd z Dworca Kraków Główny i MDA Kraków:                  autobus nr 129, parkowanie samochodu – bezpłatnie.

Rezerwacja sali:

tel. 12 418 77 61,

fax. 12 418 77 76,

e-mail fundacja@kolping.pl

W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

Kilkaset miast, kilkadziesiąt krajów, różne kontynenty – wszyscy spotykają się na 24 godziny, aby pracować na rzecz ochrony klimatu. Będą inspirujące wykłady, ciekawe prezentacje, burzliwa praca w grupach, cenny coaching i mentoring oraz rozrywka i konkurs z nagrodami. Rusza 3. edycja Climathonu w Krakowie!

Z przyjemnością informujemy,m że Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce jest partnerem tegorocznej edycji wydarzenia.

8 października bieżącego roku Rodzina Kolpinga z Bochni zorganizowała Piknjik Fair Trade dla seniorów w leśniczówce Łoś.

Projekty: