ZAPYTANIA

Aktualne!

Kraków, 12.08.2019

Szanowni Państwo,

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie zaprasza Państwa do złożenia oferty na przeprowadzenie Doradztwa zawodowego zgodnie z ofertą na terenie Centrum Wsparcia „Kolping” w Krakowie / Oświęcimiu dla uczestników projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Krakowa / Oświęcimia.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: I. Osoby młode na rynku pracy; Działanie 1.4: Młodzież solidarna w działaniu, finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin składania ofert:  20.08.2019r. do godz. 12:00.

Rozeznanie rynku dot. Doradztwo zawodowe  - Kraków/Oświęcim

Załącznik nr 1: Oferta

Załącznik nr 2: Oświadczenie

Załącznik nr 3: Klauzula informacyjna

Kraków, 1.08.2019

Szanowni Państwo,

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie zaprasza Państwa do złożenia oferty na wynajem sali do prowadzenia warsztatów i spotkań  dla uczestników projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Oświęcimia.

Termin składania ofert: 14.08.2019r.

Oferta wraz z załącznikami do pobrania:

Rozeznanie rynku dot. wynajmu sal, Oświęcim

Załącznik nr 1: Oferta dot. wynajmu sal

Załącznik nr 2: Klauzula informacyjna

Kraków, 1.08.2019

Szanowni Państwo,

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie zaprasza Państwa do złożenia oferty na wynajem sali do prowadzenia warsztatów i spotkań  dla uczestników projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Krakowa.

Termin składania ofert: 14.08.2019r.

Oferta wraz z załącznikami do pobrania:

Rozeznanie rynku dot. wynajmu sal, Kraków

Załącznik nr 1: Oferta dot. wynajmu sal

Załącznik nr 2: Klauzula informacyjna

Kompetencje kulturowe to jeden z aspektów projektu „AS: aktywnie – społecznie”, którego Fundacja jest realizatorem.

Uczestnicy projektu COFFEE-Cooperation for fair economy and education spotkali się w przededniu wyjazdu do Meksyku w siedzibie Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce.

Wolontariusze dla NGO – wsparcie organizacji pozarządowych z terenu Małopolski

Projekty: