ZAPYTANIA

Ostatnia aktualizacja 03.02.2020

Kraków, 23.01.2020

Szanowni Państwo,

w związku z procedurą  naboru Partnera do  wspólnego przygotowania i realizacji projektu w konkursie nr RPMP.08.02.00-IP.02-12-043/19  Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce pragnie poinformować o wynikach naboru.

Kraków, 03.01.2020

Szanowni Państwo,

W związku z procedurą rozeznania rynku prowadzoną przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce zapraszamy do złożenia oferty na usługę trenerską polegającą na przeprowadzeniu warsztatu w zakresie kompetencji liderskich i pracy w grupie termin: 25-26.01.2020 r. miejsce: powiat nowotarski.

Rozeznanie trener warsztaty liderskie

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Kraków, 02.01.2020

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzoną procedurą  naboru Partnera do  wspólnego przygotowania i realizacji projektu w konkursie nr RPMP.08.02.00-IP.02-12-043/19  Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do złożenia oferty.
Termin: 23.01.2020r.

Kraków, 02.01.2020

Szanowni Państwo,

W związku z procedurą rozeznania rynku prowadzoną przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce zapraszamy do złożenia oferty na usługę trenerską polegającą na przeprowadzeniu warsztatu w zakresie kompetencji liderskich i pracy w grupie termin: 18-19.01.2020 r. miejsce: Kraków.

Rozeznanie trener warsztaty liderskie

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Kraków, 31.10.2019

Szanowni Państwo,

W związku z procedurą rozeznania rynku prowadzoną przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce zapraszamy do złożenia oferty na wynajem sali do prowadzenia warsztatów/spotkań indywidualnych w zakresie opisanym poniżej w ramach projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Krakowa.

Ofertę zgodnie z załącznikiem nr 1 i nr 2 do zapytania należy złożyć do: 12.11.2019 r. do godziny 24.00.

Rozeznanie rynku - wynajem sal Kraków

Załącznik nr 1 Wzór oferty wynajem sal Kraków

Załącznik 2 sala klauzula

Kraków, 28.10.2019

Szanowni Państwo,

W związku z procedurą rozeznania rynku prowadzoną przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce zapraszamy do złożenia oferty na wynajem sali do prowadzenia warsztatów/spotkań indywidualnych w zakresie opisanym poniżej w ramach projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Oświęcimia.

Ofertę zgodnie z załącznikiem nr 1 i nr 2 do zapytania należy złożyć do: 5.11.2019 r. do godziny 24.00.

Rozeznanie rynku - wynajem sal Oświęcim

Załącznik nr 1 Wzór oferty wynajem sal Oświęcim

Załącznik 2 sala klauzula

Kraków, 12.08.2019

Szanowni Państwo,

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie zaprasza Państwa do złożenia oferty na przeprowadzenie Doradztwa zawodowego zgodnie z ofertą na terenie Centrum Wsparcia „Kolping” w Krakowie / Oświęcimiu dla uczestników projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Krakowa / Oświęcimia.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: I. Osoby młode na rynku pracy; Działanie 1.4: Młodzież solidarna w działaniu, finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin składania ofert:  20.08.2019r. do godz. 12:00.

Rozeznanie rynku dot. Doradztwo zawodowe  - Kraków/Oświęcim

Załącznik nr 1: Oferta

Załącznik nr 2: Oświadczenie

Załącznik nr 3: Klauzula informacyjna

Kraków, 1.08.2019

Szanowni Państwo,

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie zaprasza Państwa do złożenia oferty na wynajem sali do prowadzenia warsztatów i spotkań  dla uczestników projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Oświęcimia.

Termin składania ofert: 14.08.2019r.

Oferta wraz z załącznikami do pobrania:

Rozeznanie rynku dot. wynajmu sal, Oświęcim

Załącznik nr 1: Oferta dot. wynajmu sal

Załącznik nr 2: Klauzula informacyjna

Kraków, 1.08.2019

Szanowni Państwo,

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie zaprasza Państwa do złożenia oferty na wynajem sali do prowadzenia warsztatów i spotkań  dla uczestników projektu „AS: aktywnie- społecznie” nr POWR.01.04.00-00-0034/18 na terenie Krakowa.

Termin składania ofert: 14.08.2019r.

Oferta wraz z załącznikami do pobrania:

Rozeznanie rynku dot. wynajmu sal, Kraków

Załącznik nr 1: Oferta dot. wynajmu sal

Załącznik nr 2: Klauzula informacyjna

W dniach 11-14 października 2021 w Krakowie odbyło się międzynarodowe spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus +  dot. edukacji senioralnej.

W dniach 9-12 września 2021 litewskie Dzieło Kolpinga zorganizowało trzecie spotkanie międzynarodowych partnerów projektu Erasmus +„Smart development”.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym szkoleniu pt. „Skuteczne narzędzia edukacyjne zapewniające trwałą edukację dorosłych”, które odbędzie się w dniach 9-12.09.2021 na Litwie.

Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami międzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus + COFFEE

Projekty: