ZESPÓŁ

Jeżeli każdy da z siebie wszystko w swoim własnym kręgu, to świat wkrótce zmieni się na lepsze.  (bł. ks. A. Kolping).

Rada Fundacji:

Józef Promny – przewodniczący

Barbara Bąk

Ks. Józef Jakubiec

Robert Prusak

Gregor Federhen

Bernhard Burger

Zarząd Fundacji:

Krzysztof Wolski – prezes,  dyrektor Fundacji,

Bożena Michałek – członkini zarządu,

Beata Harasimowicz – członkini zarządu

Urszula Bukowska

Anna Wiśniewska

Jagoda Łączyńska

Dorota Pala

Maria Klimek

Pavlo Khmara

1 września 2018 r. w Łączycach odbył się piknik "Kolorowy wrzesień w nowych barwach", podczas którego poruszano tematykę sprawiedliwego handlu. Szczególnym produktem na pikniku była kawa Tatico.

Od lipca br. rusza bezpłatna pomoc w zakresie świadczenia porad prawnych i obywatelskich skierowana do osób w wieku 60+

W dniach 21 do 26 maja 2018r. odbyło się seminarium pod tytułem „Razem sięgając za państwem ludzkiej godności”.

Projekty: