ZESPÓŁ

Jeżeli każdy da z siebie wszystko w swoim własnym kręgu, to świat wkrótce zmieni się na lepsze.

bł. ks. A. Kolping

Rada Fundacji:

Robert Prusak – przewodniczący

Ks. Józef Jakubiec

Grażyna Rzepka Płachta

Bożena Wojdyła

Gregor Federhen

Karin Wollgarten

Zarząd Fundacji:

Beata Harasimowicz – prezes, dyrektor Fundacji,

Bożena Michałek – członkini zarządu,

Beata Harasimowicz – członkini zarządu

Zespół:

Renata Kawula

Patrycja Kwapik

Dorota Pala

Anna Wiśniewska

Pavlo Khmara

Józef Sikorski

W dniach 17-20 czerwca 2019 roku w mieście Dobrich w Bułgarii odbyło się drugie spotkanie partnerskie w ramach projektu Erasmus+ dot. aktywizacji seniorów.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w nowym projekcie którego celem jest aktywizacja społeczno-zawodowa 224 młodych Małopolan.

Miło nam poinformować, iż rozpoczęła się realizacja projektu AS: aktywnie – społecznie skierowanego dla osób młodych w wieku 15-29 lat.

Projekty: