ZESPÓŁ

Jeżeli każdy da z siebie wszystko w swoim własnym kręgu, to świat wkrótce zmieni się na lepsze.

bł. ks. A. Kolping

Rada Fundacji:

Robert Prusak – przewodniczący

Ks. Józef Jakubiec

Grażyna Rzepka Płachta

Bożena Wojdyła

Gregor Federhen

Karin Wollgarten

Zarząd Fundacji:

Beata Harasimowicz – prezes, dyrektor Fundacji,

Bożena Michałek – członkini zarządu,

Beata Harasimowicz – członkini zarządu

Paulina Ciupek

Renata Kawula

Patrycja Kwapik

Jagoda Łączyńska

Anna Olsińska

Dorota Pala

Anna Wiśniewska

Pavlo Khmara

Na przełomie listopada i grudnia Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zorganizowała Forum Odpowiedzialnej Konsumpcji. Wydarzenie odbyło się w Zamku w Niepołomicach i zostało uświetnione obecnością wyjątkowych gości.

Pracownicy Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie przeprowadzili kolejne warsztaty prawne  dla seniorów w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla Seniora”.

W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

Projekty: