ZESPÓŁ

Jeżeli każdy da z siebie wszystko w swoim własnym kręgu, to świat wkrótce zmieni się na lepsze.  (bł. ks. A. Kolping).

Rada Fundacji:

Józef Promny – przewodniczący

Barbara Bąk

Ks. Józef Jakubiec

Robert Prusak

Gregor Federhen

Bernhard Burger

Zarząd Fundacji:

Krzysztof Wolski – prezes,  dyrektor Fundacji,

Bożena Michałek – członkini zarządu,

Beata Harasimowicz – członkini zarządu

Urszula Bukowska

Anna Wiśniewska

Jagoda Łączyńska

Dorota Pala

Maria Klimek

Pavlo Khmara

W dniach 21 do 26 maja 2018r. odbyło się seminarium pod tytułem „Razem sięgając za państwem ludzkiej godności”.

W Krakowie w dniach 20-22.04.2018r. odbyło się posiedzenie Międzynarodowej Grupy ds. Współpracy Partnerskiej.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt pn: "Glokalizacja w edukacji dorosłych" w ramach programu Erasmus+...

Spotkanie dla osób zajmujących się edukacją globalną. Odbędzie się ono w Štiavnické Bane (Słowacja), 21-24 kwietnia 2016 r. Język - angielski.

Projekty: